Szybkie odzyskiwanie danych z telefonów

 

odzyskiwanie danych z telefonu

        Trudno wskazać osobę, która nie posiada telefonu komórkowego. To coraz częściej uniwersalne narzędzie, które zastępuje komputer – lub ściśle z nim współpracuje, dzięki czemu zawsze możemy mieć pod ręką skrzynkę mailową, prywatne pliki, dostęp do zdjęć oraz wszystkie kontakty. Czasem jednak dobra marka telefonu czy nasza troska o jego stan to za mało. Uszkodzenia mechaniczne, zalanie, wirusy lub niechciane sformatowanie dysku mogą skończyć się tragicznie – wykasowaniem wszystkich danych. Data Detect zajmuje się profesjonalnym, szybkim odzyskiwaniem danych z telefonów.

 

 

 

Odzyskiwanie danych z telefonów i smartfonów

Nasi specjaliści zajmujący się odzyskiwaniem danych z telefonów komórkowych i smartfonów wykorzystują najbardziej zaawansowane metody z zakresu informatyki śledczej. Dzięki temu są w stanie skutecznie odzyskać zdjęcia, filmy, nagrania głosowe, dokumenty czy skasowane pliki. Telefony komórkowe i smartfony, z których korzystamy na co dzień, posiadają pamięć wewnętrzną oraz system operacyjny, który służy do zarządzania nią. Współczesne modele wykorzystują głównie takie systemy operacyjne, jak Android, Ios, Windows Phone, Black Berry. Specjalnością Data Detect jest skuteczne odzyskiwanie zdjęć, skasowanych plików i różnego rodzaju dokumentów z telefonów i smartfonów na skutek takich wydarzeń, jak: upadek urządzenia, zalanie, skasowanie oraz zapomniany kod. W ramach usługi odzyskiwanie danych z telefonu jesteśmy w stanie przywrócić: kontakty, wiadomości SMS/MMS, czaty, notatki, historię połączeń, pozycję geolokalizacji, nagrania i pliki dźwiękowe, połączenia WiFi, Bluetooth, itp. Odzyskujemy dane z telefonów i smartfonów takich producentów, jak:

  • Apple,
  • LG,
  • Samsung,
  • Nokia,
  • Lenovo,
  • Motorola,
  • Huawei.

Pomoc w awaryjnej sytuacji

Odzyskiwanie usuniętych wiadomości sms/mms, rejestrów rozmów, kontaktów, historii przeglądarki oraz konwersacji prowadzonych w komunikatorach nie stanowi dla Data Detect problemu. W ofercie znajduje się także docieranie do danych z innych aplikacji oraz danych usuniętych z telefonu, takich jak zdjęcia czy pliki. Doświadczona załoga z zaangażowaniem dba o każdego klienta. W wielu przypadkach odzyskanie danych jest możliwe – wystarczy zaufać profesjonalistom!