Odzyskiwanie danych z dysku twardego lub zewnętrznego

 

odzyskiwanie danych z dysku twardego lub zewnętrznego

        Dysk twardy to miejsce, w którym zapisuje się każdego dnia tysiące różnych informacji: plików tekstowych, księgowych, graficznych, multimedialnych i innych. Ma on jednak swoją ograniczoną pamięć. Gdy przestaje wystarczać posiłkujemy się zazwyczaj dyskiem przenośnym. Przegrywamy na niego więc na bieżąco dane z dysku twardego z naszego komputera. Jednak z różnego powodu może dojść do tego, że pojawi się potrzeba odzyskiwania danych zarówno z dysku twardego, jak i dysku zewnętrznego. Biorąc pod uwagę, że niekoniecznie musi to być przypadkowe wykasowanie danych z dysku zewnętrznego lub twardego, a poważniejsza awaria sprzętu, to zadanie odzyskiwania danych lepiej powierzyć osobom, które się zajmują się tym na co dzień zawodowo.    

 

 

 

Odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku 

 

odzyskiwanie danych z dysku twardego        Odzyskiwanie danych z dysku twardego lub przenośnego, w tym także uszkodzonego, jest możliwie zarówno w przypadku uszkodzeń logicznych, jak i fizycznych. Podejmujemy się każdego, nawet bardzo skomplikowanego przypadku. Można powierzyć nam odzyskiwanie danych z dysku przenośnego lub twardego w sytuacji, gdy dane zostały np. przypadkowo wykasowane lub utracono je w wyniku uszkodzenia systemu, zaatakowania systemu przez wirusa. Bywają również sytuacje, kiedy np. podstawowy dysk twardy nie został odnaleziony albo pojawił się błąd podczas próby skopiowania plików, bądź np. został zalany, spadł czy spalił się.

 

 

Odzyskiwanie danych ze sprawnego i uszkodzonego dysku twardego lub z pamięci zewnętrznej – jesteśmy do twojej dyspozycji!

 

 

XS
SM
MD
LG
XL